PŘERUŠENÍ VÝUKY

O PŘERUŠENÍ PROVOZU CELÉ ZŠ A MŠ CHRAŠTICE

VE DNECH 7.3., 21.3. a 22.3.2013

Vážení rodiče,

vzhledem ke skutečnosti, že v měsíci březnu bude celkem třikrát na celý den plánovaně přerušena dodávka elektrického proudu v Chrašticích (v důsledku toho nepoteče ani voda, nebude možné zajistit topení atp. ve školních budovách a nelze ani vařit ve školní jídelně), jsem nucen v tyto dny přerušit běžný provoz naší školy následujícím způsobem:

1) Ve  čtvrtek 7.3.2013 bude uzavřena MŠ, ale žáci ZŠ budou mít zajištěn dopolední program mimo školu (bruslení v Příbrami, návštěva divadla  resp. exkurze do vodního díla Orlík). Tento den nebudou mít žáci zajištěn oběd ve ŠJ a nebude odpolední vyučování ani ŠD. Protože dopolední program bude součástí vyučování, musí být případná nepřítomnost dítěte rodiči řádně omluvena. Podrobné informace o dopoledním programu dostanou žáci od třídní učitelky.

2) Ve  čtvrtek a pátek  21.-22.3.2013  bude po oba tyto dny základní škola i mateřská škola z výše uvedených důvodů uzavřena. Ze stejného důvodu bude také samozřejmě přerušen provoz i ve školní jídelně, školní družině a knihovně.

Omlouvám se za komplikace, které vám toto opatření pravděpodobně přinese, ale věřím, že pochopíte, že se jedná se o překážku, kterou nemůžeme nijak ovlivnit a že provoz školy za těchto okolností není možný. Toto opatření bylo projednáno i se zřizovatelem na jednání obecního zastupitelstva dne 25.2.2013 a s KHES Příbram dne 28.2.2013.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Karel Derfl