RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Konference H-mat

2. KONFERENCE HEJNÉHO METODY BUDE PŘÍMO V NAŠÍ ŠKOLE!

 

          "Setkávání s Hejného metodou"         

Termín: sobota 20. června 2015, od 9:30 do 18:30 (9 x 45 min.)

Místo konání: Základní škola a mateřská škola Chraštice

Cílem konference je přispět k inovaci výuky matematiky na 1. stupni ZŠ a předmatematické výchovy na  v duchu principů Hejného metody, neboli vyučování orientované na budování schémat, a sdílet navzájem dobré zkušenosti

Program konference: úvodní přednáška M. Hejného, rozmanitá nabídka pracovních dílen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, prezentace dobrých zkušeností účastníků konference v sekcích a diskuse na vybrané téma u kulatého stolu

Cílová skupina:  učitelé MŠ  a 1. stupně ZŠ

Lektoři:  Milan Hejný,                                                                Darina Jirotková,                                                          Jana Slezáková                                                            Jitka Michnová                                                            Ivana Čiháková                                                            Martina Hálová                                                            Martina Josefová                                                         Lenka Bořánková

Cena: 1190 Kč / účastník (vč. oběda a občerstvení)

Přihlášky:  zde

  

 

Pořádá: H-mat, o.p.s. ve spolupráci se  ZŠ a MŠ Chraštice TOŠ, o.s.

 

 

PřílohaVelikost
Chraštice, 20.6.2015 - program konference (pdf)22.12 KB

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!