MŠ otevíráme 25.5.

OTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY V CHRAŠTICÍCH

Naše mateřská škola bude opět otevřena od pondělí 25.května 2020 za předpokladu dodržování základních provozních podmínek po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení (viz Manuál MŠMT - Soubor hygienických pokynů pro MŠ).

S těmito informacemi jsou rodiče povinni se předem seznámit a zvážit účast svého dítěte v MŠ. Svým podpisem pak potvrdí, že se s podmínkami seznámili a jsou si vědomi případných rizik.

Děkujeme všem rodičům, kteří vyplnili dotazník zájmu o nástup dítěte do mateřské školy. V tuto chvíli to vypadá, že nastoupí asi polovina všech dětí v obou odděleních MŠ. Samotný provoz a denní režim v MŠ bude fungovat v omezeném rozsahu a bude limitován danými hygienickými opatřeními.

Budeme se samozřejmě snažit, aby pobyt v mateřské škole probíhal co nejohleduplněji vzhledem k dětem a jejich přirozeným potřebám. Stravování bude zajištěno ve školní jídelně. Více informací o tom, jak bude provoz mateřské školy probíhat prakticky a co to bude znamenat pro děti i jejich rodiče, si můžete přečíst v přiloženém dopise, který všichni rodiče našich dětí obdrží mailem.

Materiály a informace pro rodiče:

Informace o úpravách režimu MŠ a dalších opatřeních (dopis pro rodiče);

Ochrana zdraví v MŠ - manuál MŠMT;

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění - podepsané vzít v den nástupu do MŠ s sebou nebo podepsat na místě (vytištěné formuláře budou k dispozici).

Mgr. Karel Derfl, ředitel školy                                           Šárka Křivánková, vedoucí učitelka MŠ

karel.derfl@zschrastice.cz                                                   sarka.krivankova@zschrastice.cz

Manuál MŠMT - ochrana zdraví v MŠ1.07 MB
Příloha - Čestné prohlášení268.76 KB