Pozvánka pro rodiče

Jak rozvíjet u dětí emoční inteligenci (EQ)

Přednáška pro rodiče na zajímavé téma: Jak rozvíjet u dětí emoční inteligenci

Seminář bude zaměřen na představení konceptu emoční inteligence a stylu výchovy, který k rozvoji emoční inteligence vede. Zaměříme se na řešení konkrétních výchovných situací a problémů, v nichž hrají roli emoce. Účastníci budou mít možnost ovlivnit průběh semináře svými dotazy.

Termín: úterý 6.10.2015 od 17.00 hodin v podkroví mateřské školy v Chrašticích.

Předpokládaný rozsah:  2 hodiny (káva bude zajištěna, něco málo k ní můžete přinést…)

Vstup:  ZDARMA

Lektor: Lukáš Šlehofer

Lukáš Šlehofer vystudoval FF UK. Pracuje jako manažer vzdělávacích projektů a lektor.

Je spoluautorem pobytových a prezenčních ScioCAMPů pro děti ve věku 8-15 let, zaměřených mj. na rozvoj kompetencí k učení, informační gramotnosti a rozvoje silných stránek osobnosti.

Je absolventem celé řady vzdělávacích kurzů (např. Respektovat a být respektován či Čtením a psaním ke kritickému myšlení ad.). Vyučuje na soukromé VŠ. Ve volném čase působí jako instruktor na vzdělávacích akcích skautských vedoucích. Největší porci volného času však věnuje svojí rodině, která pro něj tvoří základní kámen jeho života.

Tuto akci pro rodiče i další zájemce zajišťuje Občanské sdružení Trvalá obnova školy.

V případě zájmu můžeme nabídnout rodičům v budoucnu i další zajímavá témata pro besedy, přednášky či diskuze z oblasti výchovy a vzdělávání. I vy můžete přispět svými podněty a nápady.

Informace:  Mgr. Karel Derfl, ředitel školy (739 691 120, karel.derfl@zschrastice.cz)

Jak rozvíjet u dětí emoční inteligenci (EQ) - pozvánka na seminář192.36 KB