RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Lyžařský kurz 2012

LYŽAŘSKÝ KURZ 2012

26.února - 2.března

 Hory 2012 právě skončily a my jsme vrátili domů plni dojmů a skvělých zážitků!!!

 

Neděle! Všichni účastníci letošního kurzu v pořádku dorazili na místo konání - do Lipna n. Vltavou. Ubytovali jsme se v Chatě Lanovka a po pěší oblídce okolí sbíráme síly na první den lyžování a snowboardění...

 

Další fotografie z 1.dne na Šumavě najdete zde.

 

 

Pondělí! Dnes svítilo sluníčko a krásně jsme si zalyžovali! Všichni jsou v pořádku, trošku unaveni, ale v pohodě...

 

Fotografie z 2.dne na Šumavě najdete zde. Za chvíli přidáme i video! Teď ale bude večeře...

 

Tak jsme po večeři, po společném programu i mrazivé a strašidelné procházce a zde jsou konečně slíbená videa z prvního dne lyžování (nenechte se zmást jiným datem, jedná se o chybičku v nastavení kamerky)! Dobrou noc...

 

 

Úterý! Jsme již třetí den na Lipně a druhý den brázdíme místní sjezdovky. Sluníčko někam zmizelo, zato se objevil lezavý vítr a sníh s deštěm (nebo naopak?). Přesto jsme udělali pár fotek a nějaké to video.

 

Zítra snad bude hezčí počasí...

 

 

Středa! Počasí stále nic moc, navíc se přidala hustá mlha. Dopoledne na sjezdovce a odpoledne v bazénu Aquaworld. Je totiž třetí (kritický) den lyžování a nechceme riskovat nějaké zranění - takže více relaxu. Ale večer si někteří užili parádní lyžování při umělém osvětlení!

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na denní přísun fotek a také nějaké to video!

P.S. A zítra už má konečně svítit sluníčko!

 

 

Čtvrtek! Ráno sice ještě mlha jako mlíko, ale pak najednou vykouklo sluníčko a objevilo se azurové nebe! Zkrátka paráda!!!

Nové fotky z dopoledního ježdění jsou zde a tady jsou videa, která natáčely naše děti...

 

 

Pátek! Superskvělé lyžování, parádní slunečné počasí, bezva děti, úklid, balení a odjezd domů za maminkami. Tak to byl poslední den letošního lyžařského kurzu chraštické školy, o kterém se jeho účastníci vyjádřili, že byl jeden z nejlepších... Každopádně všichni byli bez úrazů či jiných problémů, v naprosté pohodě a snad každý by zde ještě chtěl zůstat déle!

 

Děkuji všem za to, jak jste si skvěle vedli. Lence, Verče, Jolaně a Janě pak děkuji za jejich nasazení a nadstandardní péči o naše svěřence a za rok snad nashledanou. Bylo to fajn!

 

 

P.S. Postupně ještě přidám další videa, fotky, zpětné vazby účastníků a také zde asi zveřejníme tajný deníček neznámého lyžaře (či snowboardisty), který se našel při závěrečném úklidu pokojů. Takže se máte na co těšit! 

 

A přeji všem pěkně prožité jarní prázdniny!

 

 

Mgr.Karel Derfl

 

 

 

 

PřílohaVelikost
Zpětná vazba účastniků LVK 20121.39 MB
Lyžarský kurz 2012 - článek ke stažení v pdf327.73 KB

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!