RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Prvňáčci v knihovně

 PRVŇÁČCI NA NÁVŠTĚVĚ VE ŠKOLNÍ KNIHOVNĚ

 

Dnes prvňáci vyrazili na "průzkumnou" cestu do naší školní knihovny. Paní knihovnice je seznámila s pravidly pro vypůjčování knížek, ukázala jim, podle čeho se zde mohou při výběru knih orientovat a představila dětem i několik knižních kuriozit. Děti si pak mohly samy některou z knížek podle svého zájmu půjčit a  zalistovat si v nich. Bylo potěšením děti sledovat, s jakou radostí si knihy prohlížely a vzájemně si ukazovaly svoje knižní objevy.

Mnozí z nich si knihy půjčili dokonce i domů. 

 

 

Tak Vám, milí prvňáčkové, přejeme, ať vás knihy provázejí celým životem s takovou radostí v očích, jako tomu bylo dnešní den. Děkujeme zároveň i paní knihovnici Marii Šprunglové za její ochotu a péči o naše budoucí čtenáře.

 

Martina Joujová

Fotografie z knihovny si můžete prohlédnout zde.

 

 

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!