On-line reportáž

on-line  !!! Reportáž ze školního projektu VELIKONOCE !!! on-line

Středa 31.3.2010

Základní informace o projektu Velikonoce 2010 najdete zde.

V I D E O !!!

12:30

Projekt Velikonoce 2010  skončil, velikonoční prázdniny a hlavně svátky teprve začínají!!! Takže si je všichni hezky užijte a po prázdninách zase ahoj ve škole!!! Bylo to dneska bezva!

Dík všem, co se o to zasloužili!

Poslední fotky z projektu jsou přidány zde a ještě zde.

12:22

Tak to máme za sebou, všichni se na hale předvedli, ukázali a řekli, co dělali a jak se jim to povedlo. Dozvěděli jsme se něco nového, vyzkoušeli svoji dovednost, naučili jsme se něco a taky jsme se zasmáli a pobavili, což je důležité! I dobrůtky jsme ochutnali a ti, co pekli, si zaslouží určitě pochvalu. Ňam! Ňam'

11:40

Projekt končí, za chvíli budeme předvádět výsledky naší celodenní práce! Držte nám palce, ať se to povede!!!

11:28

Připravujeme si závěrečnou prezentacï práce naší skupiny. Ostatní jsou na tom asi podobně. Za chvíli se sejdeme na hale.

11:26

Už máme natočené všechny reportáže a zkusíme dát některou na web. Cool

11:15

Všichni se velmi snaží, dělají svou práci jak má být.Wink

11:05

Další fotky z dnešního projektu si můžete prohlédnout zde a také zde.

10:52

Reportéři vyrazili na velkou akci, protože nám zbývá už jen hodina do konce. Doufáme, že se vám to bude líbit.Wink

10:30

Pan ředitel dal na rajče nové foto z dneška, tak se tam můžete podívat... 1.část fotek je zde.

10:25

Na návštěvě tu byla mateřská školka, přednášeli jsme jí o naší on-line reportáži a velice se jim to líbilo a byly spokojené taktéž paní učitelky.

10:00

Jedna skupina reportérů natočila krátkou reportáž z literární dílny. Budeme natáčet ještě další... postupně ze všech dílen.

9:38

Budeme rádi, pokud nám zde napíšete nějaký komentář k naší reportáži nebo k projektu. POZOR!!! Psát komentáře mohou pouze zaregistrovaní uživatelé.

9:35

Za chvíli přidáme první fotky!!!! Ještě je vybíráme a upravujeme. Tongue out

9:28

Ve 2. a 4.třídě se zase vyrábějí velikonoční přáníčka.

9:25

V kuchyňce se peče ve velkém. Pečeme vajíčka, jidáše, bochánky, velikonoční beránky a zajíčky s paní učitelkou Řezáčovou a s paní učitelkou Šprunglovou.  WinkFoot in mouth Reportáž z pečení je také hotova!

9:20

V 5. a 3. třídě zdobí kraslice voskem s paní učitelkou Jitkou Peterkovou. Dětem se to velmi líbí a je tam neuvěřitelný smrad!!! Frown

9:17

Naši reportéři chodí po dílnách, zjišťují informace, fotí a získávají taktéž nové informace a znalosti.

9:05

V počítačové učebně zjišťují,  jak se slaví Velikonoce v jiných zemích.

9:00

V deváté třídě je v plném proudu příprava velikonočního divadélka. Už mají rozdělené role a malují kulisy. A další hodinu budou nacvičovat text a později celé divadlo i s nástupy.

8:55

Skupina reportérů se vydala na průzkum do 8.tř., aby udělala reportáž  s paní učitelkou Kotápišovou a dětmi, které pletou pomlázky z 8 proutků.

Vyrážíme do akce!!!!

8:35

Založili jsme tuto on-line reportáž na školním webu.

8:30

Vyrobili jsme si vizitky PRESS!!! Cool

8:15

Náš tým reportérů se seznámil, dostal od p.ředitele foťáky a jdeme se připravit na naše úkoly.

8:00

Proběhlo zahájení projektu na hale. Paní učitelka Derflová nás přivítala a vysvětlila pravidla a kde kdo bude.

Všichni se již dříve zapsali do jednotlivých tvůrčích dílen a každý může během dopoledne vyzkoušet maximálně 4 různé činnosti. Výjimku tvoří reportéři a divadelníci, kteří mají program na celé dopoledne.

Skupiny jsou namíchané z různých tříd, takže mohou klidně spolupracovat i prvňáci a deváťáci.

V poledne se zase všichni sejdeme a budeme prezentovat výsledky naší práce.

on-line  !!! Reportáž ze školního projektu VELIKONOCE !!! on-line

Středa 31.3.2010

Základní informace o projektu Velikonoce 2010 najdete zde.

V I D E O !!!

Tuto on-line reportáž on-line připravili:

Klikni pro větší obrázek

Pavel Červenka, Michal Kašák, Dominik Kott, Jitka Králíková, Daniel Kott, Sabina Heczková, Tereza Justychová, Tereza Stehlíková a Dominik Novák!!! (zleva na fotografii)

Vedoucí týmu: Karel Derfl

VELIKONOCE 2010 - časový rozvrh24.22 KB