RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Den otevřených dveří

 

Škola, ve které jsou RODIČE VÍTÁNI, se v pondělí 27. března 2023 otevře i pro veřejnost. Všichni zájemci tak mají možnost zhlédnout ukázky výuky a prohlédnout si celou školu, dozvědět se více o metodě výuky Hejného matematiky, genetické metodě čtení a psaní, písmu Comenia Script, způsobech hodnocení, pravidlech školy i školních projektech či tradičních akcích (školní divadlo, Zahradní slavnost, adapťáky, Škola naruby, Škola nanečisto, Škola bez obav, spaní ve škole, Erasmus+...).

Přijďte se v pondělí 27.3.2023 od 8.30 do 15.00 hodin podívat do Chraštic!

Na co se můžete těšit?
1) Na návštěvu vyučování (v dopoledních hodinách);

2) Na prohlídku všech prostor celé škol;

3) Na prezentaci o škole (co všechno u nás děláme a jak?);

4) Na individuální rozhovor s pedagogy i s vedením školy;

5) Na ochutnávku dobrot připravených žáky ve školní cvičné kuchyňce;

Dopoledne budou otevřené naše třídy, kde bude probíhat běžná výuka. Návštěvníci si tak mohou sami udělat představu o průběhu vyučovacích hodin.

 

V odborné pracovně proběhnou v 11.00 a od 14.00 hodin setkání s ředitelem školy Karlem Derflem, na kterých se hosté dozvědí informace o fungování školy, družiny, klubu a knihovny i o volnočasových  aktivitách nebo školních projektech.

 

 

Vedení školy, pedagogové i žáci odpoví  i na vaše zvědavé dotazy. Například:  Proč ve škole nezvoní? Kdy se žáci učí venku? Co jsou to Ozoboty? Kdo jezdí na školu v přírodě? Co je to kin-ball? Které zvířátko bydlí v ředitelně? Jak dlouho spolupracujeme s partnerskou školou ve Švýcarsku? Kde můžete vidět papuchalka? Co je tandemová výuka? Mohou se v naší škole naučit žáci pracovat na soustruhu? Co se děje ve školním klubu? 

 

A co všechno si lze představit pod školním heslem „Spolu a v pohodě“?

 

Více info také na školním facebooku www.facebook.com/zschrastice.

 

Všichni zájemci jsou srdečně zváni!Mgr. Karel Derfl, ředitel školy

 karel.derfl@zschrastice.cz

 

 

PřílohaVelikost
27.3.2023 Den otevřených dveří ZŠ a MŠ Chraštice611.72 KB

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!