RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Ocenění na Den učitelů

NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ MŠMT

PRO PANÍ UČITELKU MARII ŠPRUNGLOVOU

Z NAŠÍ CHRAŠTICKÉ ŠKOLY  PŘEDAL MINISTR 

ŠKOLSTVÍ 28.3.2014 - V DEN UČITELŮ!

 

V pátek 28. března 2014 se sešli v Lichtenštejnském paláci na Kampě kandidáti na Medaili Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Medaile MŠMT se uděluje od roku 1997 jako nevyšší ocenění působení v resortu školství ve dvou stupních, a to 1. stupně (stříbrná) a 2. stupně (bronzová).

 

 Medaile udělil ministr školství, mládeže tělovýchovy  Marcel  Chládek u příležitosti Dne učitelů osobnostem,  které dlouhodobě obohacují český vzdělávací systém v  pedagogické, výchovné, vědecké či umělecké oblasti.

 

 Je pro nás - pedagogy chraštické školy - opravdu velkou  ctí a potěšením, že mezi oceněnými pedagogy je také  naše kolegyně paní Marie Šprunglová, která po celý svůj  profesní život pracovala jako učitelka v Chrašticích a je    stále aktivní i dnes, kdy pomáhá dětem i dospělým jako    knihovnice v naší knihovně a podílí se také na přípravě a  realizaci školních akcí a projektů.

 

 Velice si toho vážíme, děkujeme za Vaši práci 

 a gratulujeme k tomuto významnému ocenění.

 

                      Mgr. Karel Derfl, ředitel školy

     (jménem pedagogického sboru i zaměstnanců školy)

 

 Tiskovou zprávu MŠMT si přečtěte zde.

 

 

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!