RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Platba obědů inkasem

Placení obědů inkasem
 
Také v září 2019 pokračujeme v bezhotovostním platebním styku při hrazení stravného. Žádáme rodiče, kteří tak ještě neučinili a kteří mají svůj bankovní účet, aby si u něj zřídili příkaz k inkasu na platby za stravné. U inkasa si nastavte max. hodnotu převodu (600,-Kč  v ZŠ nebo 800,-Kč v MŠ) pro jedno dítě bez školného. Převody jsou uskutečňovány vždy k 20. dni v měsíci, proto je nutné, aby zůstatek na Vašem účtu byl v tento den nejméně ve výši uvedené částky x počet dětí.  
 
Jak zřídit úhradu inkasem?
 
1) Zajít do své banky (je možné využít i internetové bankovnictví) a zadat „svolení k inkasu" ze svého účtu ve prospěch účtu ZŠ a MŠ Chraštice vedeného u ČSOB číslo 195785804 kód banky 0300 s výše uvedeným měsíčním limitem; žádná platba by neměla tuto částku překročit. Při platbě za více dětí si tuto částku vynásobte.
2) Předat číslo svého účtu a jméno banky do školy paní I.Galážové (stačí vyplnit na přihlášce do ŠJ).
3) Inkaso bude provedeno k 20. dni každého měsíce.
4) Platba následujícího měsíce bude snížena o odhlášená jídla v předešlém měsíci.
5) Na konci školního roku budou na váš účet vráceny přeplatky za červen.
6) Potom stačí už jen mít na účtu dostatek hotovosti k provedení inkasa.
 
Pozor! Neuvádějte žádný variabilní symbol !
 

Věříme, že jste s uvedenou službou spokojeni a že jí využije maximální počet rodičů. Předpokládáme, že ke stravnému přibyde také možnost platit i ostatní školní platby bezhotovostně. Zde se ale nebude jednat o inkaso, ale o platbu převodem s uvedením variabilního symbolu, který vám bude přidělen. O těchto i dalších změnách vás samozřejmě budeme informovat.

 

Pokud někteří rodiče nechtějí nebo nemohou platit stravné výše uvedeným způsobem (inkaso), mohou samozřejmě i nadále hradit obědy hotově v kanceláři hospodářky školy.

 

S případnými dotazy se obracejte na p.Ivetu Galážovou.

 

 

Mgr.Karel Derfl, ředitel školy                                          Iveta Galážová, hospodářka školy

karel.derfl@zschrastice.cz                                               iveta.galazova@zschrastice.cz

 

 

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!