Platba obědů inkasem

Placení obědů inkasem

Také v září 2017 pokračujeme v bezhotovostním platebním styku při hrazení stravného. Žádáme rodiče, kteří tak ještě neučinili a kteří mají svůj bankovní účet, aby si u něj zřídili příkaz k inkasu na platby za stravné. U inkasa si nastavte max. hodnotu převodu (600,-Kč  v ZŠ nebo 800,-Kč v MŠ) pro jedno dítě bez školného. Převody jsou uskutečňovány vždy k 20. dni v měsíci, proto je nutné, aby zůstatek na Vašem účtu byl v tento den nejméně ve výši uvedené částky x počet dětí.

Jak zřídit úhradu inkasem?

1) Zajít do své banky (je možné využít i internetové bankovnictví) a zadat „svolení k inkasu" ze svého účtu ve prospěch účtu ZŠ a MŠ Chraštice vedeného u ČSOB číslo 195785804 kód banky 0300 s výše uvedeným měsíčním limitem; žádná platba by neměla tuto částku překročit. Při platbě za více dětí si tuto částku vynásobte.
2) Předat číslo svého účtu a jméno banky do školy paní I.Galážové (stačí vyplnit na přihlášce do ŠJ).
3) Inkaso bude provedeno k 20. dni každého měsíce.
4) Platba následujícího měsíce bude snížena o odhlášená jídla v předešlém měsíci.
5) Na konci školního roku budou na váš účet vráceny přeplatky za červen.
6) Potom stačí už jen mít na účtu dostatek hotovosti k provedení inkasa.

Pozor! Neuvádějte žádný variabilní symbol !

Věříme, že jste s uvedenou službou spokojeni a že jí využije maximální počet rodičů. Předpokládáme, že ke stravnému přibyde také možnost platit i ostatní školní platby bezhotovostně. Zde se ale nebude jednat o inkaso, ale o platbu převodem s uvedením variabilního symbolu, který vám bude přidělen. O těchto i dalších změnách vás samozřejmě budeme informovat.

Pokud někteří rodiče nechtějí nebo nemohou platit stravné výše uvedeným způsobem (inkaso), mohou samozřejmě i nadále hradit obědy hotově v kanceláři hospodářky školy.

S případnými dotazy se obracejte na p.Ivetu Galážovou.

Mgr.Karel Derfl, ředitel školy                                          Iveta Galážová, hospodářka školy

karel.derfl@zschrastice.cz                                            iveta.galazova@zschrastice.cz