Na dopravním hřišti

Výuka na dopravním hřišti v Příbrami

Tento článek vznikl z postřehů prvňáčků v rámci hodiny práce s počítačem.

Odjížděli jsme v 8.00 hodin. Do Příbrami jsme přijeli v půl deváté. když jsme došli na dopravní hřiště, sundali jsme si batohy. Nasadili jsme si přilby. Potom jsme si vybrali svoje kola. Posadili jsme se na kola a vyrazili. Na začátku jsme měli stopku, tam jsme museli zastavit. Pak jsme chvíli jezdili. Potom přišli páťáci a šli jezdit oni. My jsme šli na učebnu. Tam jsme se učili o dopravních značkách. Páťáci dojezdili a šli jsme jezdit zase my. Starší šli dělat test a když udělali testy, tak dostali řidičák. My jsme mohli ještě na dětské hřiště. Končili jsme ve 12.00 hod.  (K.Bočanová)

Na dopravní hřiště jsme jeli 5.6.2013. Jezdili jsme dvě hodiny na kole a pak jsme se učili na učebně.(D.Vošmiková, T.Koditek)

Na dopravní hřiště jsme přijeli v 8.30 hod... Naboural jsem do značky parkoviště. Nakonec jsme byli na dětském hřišti. (D.Jouja)

Nejvíc se mi líbilo, jak jsme jezdili. Byly tam semafory a značky.... (A.Straková, V.Homolová)

Taky jsme se tam učili a spadla jsem z kola, ale nic se mi nestalo. (B.Franková)

Málem jsem zajela paní učitelku z páté třídy a jako mě zajel vlak, když jsem jela přes koleje, protože svítila na semaforu červená. (B.Skuhrovcová)

Bylo hezké počasí. (A.Buchalová)

..Umíme značky a taky víme, že někdy musíme dát přednost...  (E.Větrovská)

Měl jsem žluté kolo, předjížděl jsem a taky jsem vzrazil do značky...  (F.Váňa)

Nejvíc mě bavilo jezdit na kole...  (K.Sejáková)

Včera jsme byli na dopravním hřišti a učili se značky a já jezdila na starém kole...  (M.Říhová)

Líbilo se mi všechno. Měl jsem malé kolo. Dobře se mi jezdilo. Svítilo sluníčko...  (M.Hůla)

Další fotografie si prohlédněte ve fotogalerii zde.