Školní olympiáda

Netradiční olympiáda

Každá správná olympiáda se koná v pravidelných intervalech. Stejně tak je tomu i na naší škole, takže jsme se opět utkali v netradičních disciplínách po dvou letech. Pro některé žáky to byla premiéra a pro některé již poslední olympiáda.

Zahájení bylo opravdu stylové. Martin Švancar a Petra Černá během hudby kapely Queen a jejich skladby "We are the champions", zapálili pochodní olympijský oheň a vytáhli olympijskou vlajku.

Dnes 16. 6. 2011 jsme si změřili svoje síly v skoku dalekém, hodu gumovkou, šplhu, běhu s kufrem, skákání přes švihadlo, běhu třínohých, pinkání gumou prazvláštních tvarů a předklonech na lavičce.

Všechny disciplíny byly rozděleny do dvou kategoriií, a to na mladší žáky a starší žáky. Samozřejmě nesměli chybět naši nejmenší ze školky. Po skončení na jednotlivých kolbištích, přišlo vyhlášení nejlepších sportovců z každé třídy a dvou nejlepších z každé kategorie a disciplíny.

Nejlepší sportovci se zlatou medailí:

MŠ - Josef Tuháček

1. třída - Matěj Fára

2. třída - Jakub Švancar

3. třída - Jan Staněk

4. třída - Váša Vítek

5. třída - Jakub Macoun

6. třída - Lukáš Cupák

7.třída - Nikolas Vlasák

8. třída - Ivan Jarolím

9. třída - Martin Švancar

Nejlepší sportovci jednotlivých disciplín jsou zaznamenáni v chraštické knize rekordů.

Děkuji všem, kteří přispěli k zdárnému průběhu olympiády: K. Derflovi za ozvučení, F. Srpovi za připravení olympijského ohně, p. učitelkám za spravedlivé zaznamenávání výkonů a jejich vyhodnocení, dále všem sportovcům, počasí, ...

Lenka Řezáčová

Netradiční olympiáda - článek ke stažení v PDF122.59 KB