Veletrh fiktivních firem

Veletrh fiktivních firem 2011

Podnikatelský úspěch

V pátek 29.dubna vypukl v naší škole další školní projekt VFF zaměřený na propojení teorie s praxí.

Žáci 8. a 9.ročníku si již před 2 měsíci založili svoje firmy, rozvíjeli je a nyní se pokusili uplatnit i na trhu.

Teď se teprve ukázalo, zda si ve svém podnikání vedli úspěšně a zda o jejich produkty, zboží či služby projeví zájem také potenciální zákazníci, které jako vždy představovali ostatní žáci školy a také paní učitelky...

Ti všichni si mohli vybírat a zakoupit z nabídky domácích mazlíčků, módního oblečení, značkových mobilů nebo vybavení pro příznivce airsoftu. Také si mohli vypůjčit automobil, nechat si poradit jak pečovat o pleť nebo se rovnou nechat nalíčit v kosmetickém salónu. A koho nezaujala tato nabídka, jistě si vybral nebo i zakoupil CD s oblíbenou hudbou. No, nebylo toho málo!

Tento školní projekt je součástí našeho ŠVP a realizujeme jej v rámci hodin občanské výchovy vždy jednou za dva roky. Letos to bylo již počtvrté!

Veletrh fiktivních firem 2011 v ZŠ a MŠ Chraštice  Veletrh fiktivních firem 2011 v ZŠ a MŠ Chraštice

Další fotografie z projektového dne si můžete prohlédnout ve fotogalerii zdeInformace o akci na Facebooku

Více podrobností o projektu Veletrh fiktivních firem si můžete přečíst zde.

Jana Derflová

Veletrh Fiktivních Firem 2011 - článek ke stažení v PDF303.04 KB